Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Droższe kredyty hipoteczne

2007-02-15

Droższe kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne w Polsce należą do najtańszych i najbardziej dostępnych w Europie. Niestety, analitycy przewidują, że wkrótce może się to zmienić.


Kredyty hipoteczne w Polsce należą do najtańszych i najbardziej dostępnych w Europie. Niestety, analitycy przewidują, że wkrótce może się to zmienić – ostrzega „Życie Warszawy”.

Coraz częściej zdarza się usłyszeć opinie, że za kilka miesięcy ceny kredytów mogą zacząć rosnąć. I choć można by sądzić, że to informacje rozpowszechniane, aby przyciągnąć klientów, to jednak eksperci potwierdzają, że należy się pośpieszyć, jeśli ktoś chce zaciągnąć tani kredyt.

Przyczyną wzrostu cen kredytów hipotecznych ma być nieuchronna podwyżka stóp procentowych, które do końca 2007 roku mogą wzrosnąć nawet o jeden punkt procentowy. Ponadto trudno oczekiwać, że długo utrzyma się sytuacja, w której większość banków pobiera zaledwie 1-procentową marżę, a do tego najczęściej całkowicie rezygnuje z prowizji od transakcji.

Źródło: „Życie Warszawy” | 2007-02-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniakamienice na sprzedażdomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Chrzanowskidomy na wynajem powiat Chełmińskimieszkania na wynajem gmina Jezioranydomy na sprzedaż gmina Zembrzycedomy na wynajem w Mościscemieszkania na wynajem w Chrustachdomy na sprzedaż w Dąbrowie Człuchowskiej

Deweloperzy

);