Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Drogi urząd

2011-07-18

Drogi urząd

Siedziba Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu będzie kosztować więcej niż przewidywano. Do planowanych 150 mln zł radni zdecydowali się dołożyć kolejne 22 mln zł.

Siedziba Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu będzie kosztować więcej niż przewidywano. Do planowanych 150 mln zł radni zdecydowali się dołożyć kolejne 22 mln zł.

Firma, która podjęła się prac nad nową siedzibą władz, nie zamknie prac w planowanej kwocie. Dodatkowe środki przeznaczone na Urząd Marszałkowski będą pochodzić z budżetu miasta, taką decyzję podjęto 18 lipca na sesji sejmiku. Planowany termin zakończenia prac przy Alei Niepodległości przesunięto z roku 2013 na 2014.

Budowa nowej siedziby budzi kontrowersje, ale jej zwolennicy podkreślają, że takie rozwiązanie jest korzystniejsze niż dotychczasowe wynajmowanie lokali w różnych częściach miasta.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-07-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Lesznomieszkania na sprzedaż powiat Wolsztyńskidomy na wynajem gmina Czarnkówlokale użytkowe na wynajem gmina Mikołówmieszkania na sprzedaż w Strzegowejdomy na sprzedaż w Lekowiedomy na sprzedaż w Burkacie

Deweloperzy

);