Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Drogi instynkt

2011-10-03

Drogi instynkt

Należąca do Sharon Stone willa w Beverly Hills jest do kupienia. Za jedyne 8 995 000 dolarów.

Należąca do Sharon Stone willa w Beverly Hills jest do kupienia – informuje „Los Angeles Times”. Posiadłość znajduje się 5-akrowej działce. Znajdują na niej duży ogród w stylu śródziemnomorskim, wodospad, basen i kort tenisowy. Sam dom wyposażony jest w bibliotekę z kominkiem i ogromny salon. Do części mieszkalnej przylegają dwie łazienki, dwie garderoby i taras.

W posiadłości znajduje się także domek gościnny z dwoma sypialniami i siłownią. Na parkingu jest miejsce dla czternastu samochodów.

Aktorka kupiła posiadłość w 2006 r. za blisko 11 mln dolarów. Nigdy jednak w niej nie zamieszkała. Po raz pierwszy próbowała ją sprzedać w 2007 r. za 12,5 mln dolarów. Nie znalazła jednak chętnych.  

Źródło: KRN.pl | 2011-10-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Kolskidomy na sprzedaż powiat Szydłowieckimieszkania na wynajem gmina Małomicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Rybnodomy na sprzedaż w Jaworskudomy na sprzedaż w Osowejmieszkania na wynajem w Wolicy Pierwszej

Deweloperzy

);