Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Drogi instynkt

2011-10-03

Drogi instynkt

Należąca do Sharon Stone willa w Beverly Hills jest do kupienia. Za jedyne 8 995 000 dolarów.

Należąca do Sharon Stone willa w Beverly Hills jest do kupienia – informuje „Los Angeles Times”. Posiadłość znajduje się 5-akrowej działce. Znajdują na niej duży ogród w stylu śródziemnomorskim, wodospad, basen i kort tenisowy. Sam dom wyposażony jest w bibliotekę z kominkiem i ogromny salon. Do części mieszkalnej przylegają dwie łazienki, dwie garderoby i taras.

W posiadłości znajduje się także domek gościnny z dwoma sypialniami i siłownią. Na parkingu jest miejsce dla czternastu samochodów.

Aktorka kupiła posiadłość w 2006 r. za blisko 11 mln dolarów. Nigdy jednak w niej nie zamieszkała. Po raz pierwszy próbowała ją sprzedać w 2007 r. za 12,5 mln dolarów. Nie znalazła jednak chętnych.  

Źródło: KRN.pl | 2011-10-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Świeckimieszkania na wynajem powiat Pińczowskimieszkania na sprzedaż gmina Kraszewicedomy na wynajem gmina Skalbmierzmieszkania na wynajem w Mnich-Koloniamieszkania na sprzedaż w Podborzedomy na wynajem w Łabędzinie

Deweloperzy

);