Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Droga z Rybnika do Radlina doczeka się remontu

2010-06-15

Droga z Rybnika do Radlina doczeka się remontu

Droga z Rybnika do Radlina, bo o niej mowa, w ciągu dwóch lat ma przejśc remont generalny, który sfinansowany zostanie przede wszystkim z funduszy unijnych.

Teraz straszy dziurami i koleinami, ale już wkrótce będzie jak nowa. Droga z Rybnika do Radlina, bo o niej mowa, w ciągu dwóch lat ma przejśc remont generalny, który sfinansowany zostanie przede wszystkim z funduszy unijnych.
 
Jak informuje „Dziennik Zachodni”, wyremontowany zostanie odcinek o długości 5,3 km. Oprócz jezdni pojawią się także nowe chodniki i ekrany dźwiękochłonne. Prace rozpoczną się remontem wiaduktu przy ulicy Gliwickiej. Aby zminimalizować utrudnienia dla kierowców, zbudowany zostanie wiadukt tymczasowy, a wszelkie prace odbywać się będą bez zamykania ruchu.
 
Całkowity koszt inwestycji wyniesie 40 milionów złotych, z czego 34 miliony na ten cel wygospodarowała Unia Europejska. Reszta kosztów zostanie pokryta z budżetu Rybnika. Prace rozpoczną się w sierpniu i potrwają dwa lata – dodaje gazeta.
 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 28.05.2010 | 2010-06-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemdomy na wynajem powiat Mieleckidomy na wynajem powiat Puławskimieszkania na sprzedaż gmina Moszczenicadomy na wynajem gmina Maków Mazowieckidomy na wynajem w Krasnemmieszkania na sprzedaż w Wojtkówcedomy na wynajem w Dąbrówkce Ludomskiej

Deweloperzy

);