Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dotacja na budowę biblioteki uniwersyteckiej

2009-05-04

Dotacja na budowę biblioteki uniwersyteckiej

Uniwersytet Wrocławski potrzebuje jeszcze około 170 milionów złotych na dokończenie budowy biblioteki.

Uniwersytet Wrocławski potrzebuje jeszcze około 170 milionów złotych na dokończenie budowy biblioteki – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Jak czytamy dalej, władze uczelni zapewniają, że budynek będzie gotowy wiosną 2011 r., a rok później zostanie oddany do użytku studentom. Obecnie uczelnia dysponuje kwotą 20 milionów złotych, które ma wykorzystać w tym roku.
 
Władze uczelni cieszą się, że prace budowlane znowu ruszyły i wierzą, że pieniądze się znajdą. Uczelnia jest w stałym kontakcie z ministerstwem nauki i parlamentarzystami z Dolnego Śląska, którzy lobbują w Warszawie na rzecz biblioteki uniwersyteckiej. Pomoc polityków jest niezbędna, o czym władze przekonały się w tym roku. Na budowę biblioteki w 2009 r. ministerstwo przyznało 18 milionów złotych, mimo że w roku ubiegłym uczelnia nie wykorzystała 40 milionów złotych. Kanclerz uczelni uważa, że w sytuacji, gdy pieniędzy nie będzie, zakończenie robót budowlanych można przesunąć na 2012 r. – dodaje dziennik.
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 22.04.2009 | 2009-05-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy na zamianęinne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Świętochłowicedomy na sprzedaż powiat Kolskidomy na wynajem gmina Miasteczko Śląskielokale użytkowe na wynajem gmina Krzeszówmieszkania na sprzedaż w Nowej Chełmżymieszkania na wynajem w Tworylnemieszkania na sprzedaż w Zagrodnikach

Deweloperzy

);