Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Doroczna Konferencja ASSET MANAGEMENT „CREAM 2006” w Warszawie

2006-06-04

Doroczna Konferencja ASSET MANAGEMENT „CREAM 2006” w Warszawie

Konferencja CREAM 2006 to pierwsza i jedyna w Polsce okazja do spotkania najlepszych asset managerów z kraju i zagranicy, a także do zapoznania się z najbardziej istotnymi zagadnieniami i najlepszymi praktykami w dziedzinie Asset Management.

Asset Management to branża stosunkowo młoda, jednak co roku pojawiają się na polskim rynku nowe firmy, które oferują profesjonalne zarządzanie portfelami nieruchomości. Konferencja CREAM 2006 to pierwsza i jedyna w Polsce okazja do spotkania najlepszych asset managerów z kraju i zagranicy, a także do zapoznania się z najbardziej istotnymi zagadnieniami i najlepszymi praktykami w dziedzinie AM. Zarówno prelekcje, jak i rozmowy kuluarowe dostarczą unikatowych i interesujących informacji wszystkim fachowcom, związanym z zarządzaniem nieruchomościami.PROGRAM KONFERENCJI
8.06.2006, hotel Westin w Warszawie09:00-09:45 - Rejestracja uczestników, kawa

09:45-10:00 - Wystąpienie otwierające

10:00-11:00 - Moduł I: Droga do wiedzy
- Specyfika AM nieruchomości (Jaka jest specyfika zarządzania portfelami nieruchomości? Czym nieruchomości różnią się od innych produktów inwestycyjnych?)
- Rynek firm AM w Polsce i Europie (Główni gracze rynku AM - tajemnice ich sukcesów, analizy upadków)

11.00-11.30 - Przerwa na kawę

11:30-13:00 - Moduł II: Droga do profesjonalizmu
- Kadry dla AM: edukacja, rekrutacja, wdrażanie (Jak stworzyć efektywny zespół managerów AM? Gdzie szukać pracowników? Jaki poziom reprezentują polscy asset managerowie?)
- Systemy IT wspierające AM (Jak podnosić jakość usług AM wykorzystując narzędzia IT? Najlepsze systemy wspierające zarządzanie portfelami nieruchomości)
- Benchmarking w AM (Twój rywal odniósł sukces? Nie panikuj! Przeanalizuj jego postępowanie i ucz się!)

13:00-14:00 - Przerwa na lunch

14:00-15:30 - Moduł III: Droga do sukcesu
- Podnoszenie wartości budynków (Jak niedużym kosztem zwiększyć wartość budynku?)
- Zarządzanie ryzykiem w AM (Jak ryzykować i nie przegrać? Metody zmniejszania ryzyka w zarządzaniu nieruchomościami)
- Wpływ czynników zewnętrznych na rozwój rynku AM w Polsce i Europie (Polski i europejski rynek AM - podobieństwa i różnice)

15:30 - Oficjalne zamknięcie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Więcej informacji i rejestracja: www.eurobuild.plŹródło: | 2006-06-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Jarocińskidomy na sprzedaż powiat Bielskimieszkania na wynajem gmina Pęcławlokale użytkowe na wynajem gmina Sanokmieszkania na wynajem w Liwkach Włościańskichdomy na sprzedaż w Zielonej Górzedomy na sprzedaż w Miszewie

Deweloperzy

);