Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dofinansowanie ekologicznych projektów

2010-04-07

Dofinansowanie ekologicznych projektów

Aż 40 mln zł dofinansowania może otrzymać projekt instalacji produkującej energię elektryczną lub ciepło ze źródeł odnawialnych.

Aż 40 mln zł dofinansowania może otrzymać projekt instalacji produkującej energię elektryczną lub ciepło ze źródeł odnawialnych. Ministerstwo Gospodarki ogłosiło nabór wniosków ze środków PO IiŚ – Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku i efektywność energetyczna (Priorytet IX), w ramach  Działania 9.4. Wnioski można składać od 17 do 31 maja 2010 r. w siedzibie Ministerstwa. Projekty kwalifikujące się do dofinansowania w ramach Działania 9.4 PO IiŚ „Wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych” obejmują inwestycje dotyczące budowy jednostek wytwarzania energii elektrycznej z wiatru, wody oraz biomasy, bądź wytwarzania ciepła przy wykorzystaniu energii geotermalnej lub słonecznej.

Minimalna wartość zgłaszanego projektu to 20 mln zł – podaje Ministerstwo Gospodarki. Wyjątkiem są inwestycje związane z wytwarzaniem energii elektrycznej z biomasy lub biogazu oraz budową lub rozbudową małych elektrowni wodnych, gdzie dolna granica została ustalona na poziomie 10 mln zł.

Na realizację wyłonionych w ramach konkursu projektów resort gospodarki przeznaczył 195 mln zł. O dofinansowanie mogą się starać m.in. przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, a także kościoły oraz ich stowarzyszenia, a także inne związki wyznaniowe – dodaje Ministerstwo.

 

Źródło: Ministerstwo Gospodarki 7.04.2010 | 2010-04-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Płockilokale użytkowe na wynajem powiat Szczecineckidomy na sprzedaż gmina Czarnożyłylokale użytkowe na wynajem gmina Lipiemieszkania na sprzedaż w Wierzbiedomy na wynajem w Błotnicymieszkania na sprzedaż w Wierzchosławicach

Deweloperzy

);