Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dodatkowe 17 mln na bulwary wiślane

2010-02-11

Dodatkowe 17 mln na bulwary wiślane

Już niedługo rozpocznie się budowa warszawskich bulwarów wiślanych.

Już niedługo rozpocznie się budowa warszawskich bulwarów wiślanych. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wsparło bowiem projekt budowy dodatkowymi 17 mln zł, czyli różnicą, której brakowało miastu do jego ukończenia – podaje „Polska The Times”.

Zrewitalizowane bulwary mają się stać sercem miasta. Jak w większości stolic europejskich, to tutaj ma się skupiać życie kulturalne Warszawy. Nad brzegiem rzeki powstaną zielone skwery i parki, nowe ścieżki rowerowe, promenada spacerowa, a na odcinku od Starego Miasta aż do Tamki również klimatyczne kafejki – dodaje dziennik.
 
 

 

 

Źródło: „Polska The Times” Warszawa 9.02.2010 | 2010-02-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat Strzeleckimieszkania na wynajem powiat Żuromińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Strzelce Wielkiemieszkania na sprzedaż gmina Wielka Nieszawkamieszkania na sprzedaż w Maniowachdomy na wynajem w Łaskachdomy na sprzedaż w Celów

Deweloperzy

);