Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Deweloperzy będą mieli swój wskaźnik

2007-06-06

Deweloperzy będą mieli swój wskaźnik

Za dwa tygodnie ruszy publikacja indeksu WIG Deweloperzy, który skupiał będzie dziesięć spółek zajmujących się budową mieszkań i domów. To ósmy sektorowy indeks na GPW.

Za dwa tygodnie ruszy publikacja indeksu WIG Deweloperzy, który skupiał będzie dziesięć spółek zajmujących się budową mieszkań i domów – donosi „Gazeta Prawna”. To ósmy sektorowy indeks na GPW.

Jak powiedział cytowany przez dziennik prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, 18 czerwca będzie miała miejsce pierwsza publikacja nowego branżowego subindeksu, za punkt wyjścia przyjęte zostaną kursy spółek deweloperskich z zamknięcia sesji z 15 czerwca.

Z ostatnim debiutantem, J. W. Construction, w skład indeksu wejdzie dziesięć spółek, których kapitalizacja wynosi 31,5 mld zł.

Źródło: „Gazeta Prawna”, 5.06.2007 | 2007-06-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupienialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Lubińskilokale użytkowe na wynajem powiat Jarocińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubaczówmieszkania na sprzedaż gmina Barcianymieszkania na sprzedaż w Bucznikumieszkania na sprzedaż w Mańkowiznamieszkania na wynajem w Radziejowice-Parcelu

Deweloperzy

);