Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Deweloperskie porachunki

2011-04-13

Deweloperskie porachunki

12 kwietnia, z samego rana Krakowem wstrząsnęła informacja o śmierci dwóch krakowskich deweloperów z firmy Luka-Pol.

12 kwietnia, z samego rana Krakowem wstrząsnęła informacja o śmierci dwóch krakowskich deweloperów z firmy Luka-Pol. Tuż po godz. 9 policja otrzymała zgłoszenie od przypadkowego przechodnia, który w Kosocicach, niedaleko Wieliczki, natrafił na ciało wiceprezesa firmy Leopolda J. Według ustaleń, deweloper został zastrzelony z broni palnej.

Kilka godzin po tym zdarzeniu okazało się, że prezes spółki, Marek K. również nie żyje. Policja podejrzewa, że Marek K. najpierw zastrzelił swojego wspólnika, a następnie sam odebrał sobie życie. Przy prezesie firmy Luka-Pol znajdowała się broń. Obecnie śledczy szukają motywu zbrodni.

Spółka deweloperska Luka-Pol wybudowała m.in. osiedle Klinek w Kosocicach. Problemy finansowe firmy przełożyły się bezpośrednio na jakość wykonania budynku oraz opóźnienia w oddaniu mieszkań do użytkowania. Mimo to większość mieszkańców zdecydowała się wprowadzić do niedokończonych lokali. Pozostali starali się dochodzić swoich praw w sądzie. Ostatecznie sąd umorzył postępowanie.

W ostatnim czasie Luka-Pol planował nową inwestycję mieszkaniową w Staniątkach. Obecnie firma znajduje się w stanie likwidacji, a działka, na której miało powstać nowe osiedle, jest nieprzygotowana do rozpoczęcia prac.

Źródło: KRN.pl | 2011-04-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat M. Bytomdomy na sprzedaż powiat M. Zamośćlokale użytkowe na wynajem gmina Galewicemieszkania na wynajem gmina M. Biała Podlaskamieszkania na sprzedaż w Skubianka-Koloniamieszkania na wynajem w Deksytachdomy na sprzedaż w Zieleniu

Deweloperzy

);