Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Deweloper z Wrocławia chce Czarną Górę

2008-02-19

Deweloper z Wrocławia chce Czarną Górę

Jeszcze w tym miesiącu rozstrzygnie się, kto kupi ośrodek sportów zimowych Czarna Góra w Kotlinie Kłodzkiej.

Jak donosi „Gazeta Wrocławska”, jeszcze w tym miesiącu rozstrzygnie się, kto kupi ośrodek sportów zimowych Czarna Góra w Kotlinie Kłodzkiej. Dotychczasowy właściciel, Agencja Rozwoju Przemysłu, postanowił się go pozbyć. Na placu boju pozostały: wrocławski deweloper AS-BAU i Polskie Koleje Linowe, spółka zależna Polskich Kolei Państwowych.

W tym roku firma AS-BAU rozpocznie budowę ośrodka Biała Woda. Inwestycja ta ma być prowadzona z dużym rozmachem – zaplanowano postawienie 6-osobowej, wyprzęganej kolei linowej, hotelu, trzypoziomowego parkingu, hali sportowej i basenu. Pierwszy etap ma pochłonąć 18 milionów zł – podaje dziennik. Całą inwestycję zaplanowano na 5 lat, a jej koszt wyniesie około 115 milionów zł.

Ośrodek Biała Woda położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Czarnej Góry i gdyby w przyszłości udało się połączyć te dwa kompleksy, wówczas powstałby największy ośrodek sportów zimowych w Polsce, z około dwudziestoma kilometrami tras narciarskich. Z tego właśnie powodu wrocławski deweloper stanął do przetargu o kupno Czarnej Góry – czytamy w artykule.

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 15.02.2008 | 2008-02-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice do kupieniamieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Myszkowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Białystoklokale użytkowe na wynajem gmina Łabowadomy na sprzedaż gmina Osiekdomy na wynajem w Samołężumieszkania na wynajem w Izabelmonciedomy na sprzedaż w Hermanowie

Deweloperzy

);