Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dąbie nad Wisłą – nowe miejsce spacerów

2009-08-05

Dąbie nad Wisłą – nowe miejsce spacerów

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (ZIKiT) planuje wybudować nowy ciąg spacerowy nad Wisłą na terenie dzielnicy Dąbie.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu planuje wybudować nowy ciąg spacerowy nad Wisłą na terenie dzielnicy Dąbie. Obecnie poszukuje się wykonawcy – czytamy w „Gazecie Krakowskiej”.

Będzie to 130-metrowa oświetlona alejka wraz z ławkami, kończąca się przy pomniku Ofiar Dąbia. Do tej pory alejka biegnąca na tym odcinku była wąska, dzika i ciemna, na co skarżyli się mieszkańcy Krakowa, czytamy w gazecie.
 
Oferty wykonawców będą przyjmowane do 14 sierpnia.
 
 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 29.07.2009 r. | 2009-08-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Augustowskidomy na wynajem powiat Garwolińskimieszkania na wynajem gmina Porębalokale użytkowe na sprzedaż gmina Pawłówdomy na sprzedaż w Pieszycachdomy na wynajem w Woli Mieczysławskiejmieszkania na wynajem w Niedziałkach

Deweloperzy

);