Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czyżyn kryzys nie dotyczy

2011-10-27

Czyżyn kryzys nie dotyczy

Trudna sytuacja w krakowskim budżecie nie stoi na przeszkodzie budowie hali widowiskowo-sportowej.

Trudna sytuacja w krakowskim budżecie nie stoi na przeszkodzie budowie hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach. Jak podaje „Dziennik Polski” efekty robót budowlanych są coraz bardziej widoczne: wykonano ściankę przeciwfiltracyjną, studnie odwadniające oraz zainstalowano piezometry służące do pomiaru poziomu zwierciadła wód gruntowych. Celem wymienionych realizacji jest zabezpieczenie obiektu przed destrukcyjnym działaniem wody i wilgoci oraz nierównomiernym osiadaniem. Służy temu także ok. 20 tys. betonowych pali wzmacniających podłoże.

Efekty postępującej budowy hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach możemy obserwować ze względu na fakt, iż obecnie nie obciąża ona finansowo budżetu miasta. Pierwsza rata kredytu, który jest źródłem finansowania inwestycji przypada bowiem na 2013 r. Kredyt w wysokości 300 mln zł wraz z ok. 150 mln zł odsetek będzie spłacany przez 15 lat.

Źródło: „Dziennik Polski” 26.10.2011 | 2011-10-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Legionowskidomy na wynajem powiat Ciechanowskidomy na wynajem gmina Mochowodomy na sprzedaż gmina Lądekmieszkania na wynajem w Wągrodniedomy na sprzedaż w Izbiscedomy na sprzedaż w Rzuchowie

Deweloperzy

);