Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czystsze Katowice

2011-02-01

Czystsze Katowice

Prezydent Miasta Katowic wydał decyzję o ustaleniu lokalizacji dla zakładu, którego zadaniem będzie odzysk i unieszkodliwianie odpadów dla północnej części miasta.

Na podstawie ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w dniu 31 stycznia Prezydent Miasta Katowic wydał decyzję o ustaleniu lokalizacji dla zakładu, którego zadaniem będzie odzysk i unieszkodliwianie odpadów dla północnej części Katowic.

Zakład zostanie zlokalizowany przy ul. Milowickiej 7a. Technologia, którą będzie wykorzystywał pozwoli przetwarzać odpady w paliwo alternatywne wykorzystując między innymi frakcję podsitową. Frakcja składająca się głównie z piasku i popiołu oraz w niewielkim stopniu z innych drobnych części nieorganicznych i organicznych, może być również wykorzystywana jako tzw. przekładka na składowisku.
 
Mieszkańcy miasta będą mogli zapoznać się aktami sprawy w siedzibie Wydziału Budownictwa Urzędu Miasta we wtorki i czwartki w pokoju 412, w godzinach 412 7:30 – 15:30 do dnia 14 lutego 2011.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2011-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Przeworskimieszkania na wynajem powiat M. Opolemieszkania na wynajem gmina Szydłówdomy na sprzedaż gmina M. Gliwicemieszkania na sprzedaż w Kiełpiniemieszkania na sprzedaż w Milewiedomy na wynajem w Kolonia Bartoszki

Deweloperzy

);