Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy ul. Kościuszki zostanie zadaszona?

2009-01-26

Czy ul. Kościuszki zostanie zadaszona?

Zadaszenie ul. Kościuszki – taką propozycję przedstawili urzędnikom studenci architektury. W połowie stycznia br. w rudzkim magistracie studenci pod okiem wykładowców przygotowali projekty zagospodarowania części miasta.

Zadaszenie ul. Kościuszki – taką propozycję przedstawili urzędnikom studenci architektury. W połowie stycznia br. w rudzkim magistracie studenci pod okiem wykładowców przygotowali projekty zagospodarowania części miasta – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Studenci chcieliby zamienić ul. Kościuszki w artystyczno-rozrywkowe centrum regionu, a zabudowania szybu kopalnianego Franciszek w Rudzie Śląskiej przekształcić w muzeum z hotelem lub w centrum biznesowe. Miejski architekt w Rudzie Śląskiej – Tadeusz Kostoń chwali prace studentów. Jak zauważa dziennik, na współpracy skorzystałyby obie strony: miasto nabrałoby świeżego spojrzenia, a studenci – doświadczenia, które obecnie jest tak bardzo doceniane.
 
Urzędnicy zapewniają, że w tym roku ma się rozpocząć przebudowa rynku, i że istnieje szansa na wcielenie w życie studenckich koncepcji. Przykładem podobnej współpracy – Magistratu Rudy Śląskiej i politechniki – było wybudowanie w Wirku galerii handlowej.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 26.01.2009 | 2009-01-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Krosnolokale użytkowe na wynajem powiat M. Bytommieszkania na wynajem gmina Słupiamieszkania na sprzedaż gmina Lipnica Wielkamieszkania na sprzedaż w Koszelewiemieszkania na sprzedaż w Stawiszyn-Łaziscedomy na wynajem w Rudzie

Deweloperzy

);