Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy śnieg zaskoczy Gdynię?

2011-11-14

Czy śnieg zaskoczy Gdynię?

Miasto przygotowuje się na okres zimowy. Na odśnieżanie urzędnicy planują przeznaczyć blisko 16 mln zł.

Władze Gdyni postanowiły, że na odśnieżanie miasto przeznaczy w tym roku blisko 16 mln zł. Urzędnicy poinformowali także, że w przypadku wystąpienia dużych opadów, śnieg składowany będzie na parkingach.

Oczyszczanie Gdyni w sezonie zimowym trwa od listopada do połowy kwietnia 2012 r. Przyjęte zasady utrzymania dróg są podporządkowane zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania komunikacji miejskiej i bezpieczeństwa ruchu pojazdów. Stałym utrzymaniem porządku, objęte zostaną drogi o łącznej długości ok. 394 km. Drogi te obejmują trasy jazdy komunikacji miejskiej – autobusów i trolejbusów. Odśnieżane będą także chodniki, schody, kładki i tunele oraz zatoki i miejsca postojowe o łącznej powierzchni ok. 510 tys. m kw.

Do utrzymania czystości jezdni przygotowano m.in. 33 pługo-posypywarki, pługi oraz ciągniki z osprzętem dostosowanym do pracy na wąskich ulicach. Jeśli chodzi o usuwanie zalegającego śniegu, urzędnicy uznali, że wywożenie śniegu z centrum jest zbyt drogie. Miasto zamierza składować  śnieg na miejscu, np. w strefie płatnego parkowania.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadomy do kupienialokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Tarnobrzeskilokale użytkowe na wynajem powiat Braniewskimieszkania na sprzedaż gmina Podedwórzelokale użytkowe na sprzedaż gmina Kąty Wrocławskiemieszkania na sprzedaż w Borowniimieszkania na wynajem w Kosmowiemieszkania na wynajem w Rajkowach

Deweloperzy

);