Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy outsourcing pobudzi deweloperów?

2011-05-19

Czy outsourcing pobudzi deweloperów?

Polska jest nadal centrum outsourcingu.

Polska, która znajduje się w czołówce krajów będących siedzibami centrów outsourcingowych, może jeszcze bardziej skorzystać na szansie jaką daje outsourcing procesów biznesowych.

Korzyści płynące z wykorzystywania zasobów zewnętrznych są oczywiste. Poza obniżeniem kosztów, pozyskaniem zasobów których przedsiębiorstwo nie posiada na własność i obniżeniem ryzyka, rozwój outsourcingu może wpłynąć na zwiększenie podaży powierzchni komercyjnych. Im większe bowiem zapotrzebowanie na  BPO (Business Process Outsourcing) oraz KPO (Knowledge Process Outsourcing), tym większy popyt na powierzchnie dla nowo zatrudnianych pracowników i nowe siedziby centrów.

Polska jest atrakcyjna głównie ze względu na trzy czynniki: relatywnie niskie koszty, dostęp do specjalistów i rozwinięte zaplecze naukowe w najlepszych ośrodkach akademickich. We Wrocławiu planuje się budowę kompleksu West Forum (5 do 8 budynków). Łódzki Park Biznesu Teofilów (4-5 biurowców), tworzony jest dla BPO i KPO Kraków może natomiast pochwalić się 3 biurowcami built-to-suit w kompleksie Green Office.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na wynajemkamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Łosickidomy na sprzedaż powiat Łódzki wschodnilokale użytkowe na wynajem gmina Żyrakówlokale użytkowe na wynajem gmina Szczuczynmieszkania na wynajem w Pobrzeżemieszkania na sprzedaż w Cięciwiedomy na sprzedaż w Pęcławicach

Deweloperzy

);