Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Cztery wieże we Wrzeszczu

2009-10-28

Cztery wieże we Wrzeszczu

Ruszyła budowa Quattro Towers przy ul. Partyzantów we Wrzeszczu. Planowo ma się ona zakończyć w IV kwartale 2011 r.

Jak donosi portal Trojmiasto.pl, ruszyła budowa Quattro Towers przy ul. Partyzantów we Wrzeszczu. Planowo ma się ona zakończyć w IV kwartale 2011 r.

Jak czytamy dalej, prace budowlane będą prowadzone przez firmę Erbud, która odpowiada m.in. za budowę Centrum Medycyny Inwazyjnej. Budowa Quattro Towers przewiduje wzniesienie czterech wysokich na 55 metrów budynków mieszkalnych (276 mieszkań) z placówkami handlowo-usługowymi w najniższej części – czytamy.

Inwestor, różnicując bryły, uatrakcyjnił formę czterech wież (dodając więcej przestrzeni pomiędzy nimi oraz decydując się na stworzenie ogólnodostępnego placu między budynkami). Budynki będą powstawać równolegle, bez dzielenia na etapy, dzięki czemu osoby wprowadzające się do mieszkań będą mogły korzystać z całego kompleksu bez uciążliwości związanych z budową – dodaje portal.

 

 

Źródło: Trojmiasto.pl 23.10.2009 | 2009-10-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażmieszkania na wynajemkamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Golubsko-Dobrzyńskimieszkania na sprzedaż powiat Oławskidomy na sprzedaż gmina Hażlachmieszkania na sprzedaż gmina Jarczówmieszkania na sprzedaż w Łabędnikudomy na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na wynajem w Turzonka

Deweloperzy

);