Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Człowiek w Wielkim Mieście

2012-03-05

Człowiek w Wielkim Mieście

Toruńska ekspozycja jest drugą po moskiewskiej wystawą dzieł sztuki z kolekcji należącej do UniCredit – właściciela Banku Pekao SA.

Między 3 marca a 29 kwietnia w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu oglądać można wystawę pt. „Człowiek w Wielkim Mieście”. Jest to druga, po moskiewskiej, edycja wydarzenia, podczas którego eksponowane są dzieła sztuki z kolekcji należącej do UniCredit (właściciela Banku Pekao SA).

Podróż zwiedzającego wystawę zaczyna się od widoku miasta z powietrza. Później schodzi on niżej, do poziomu ulic. Oczom ukazuje się zarys miasta, a w miarę zbliżania się do jego granic widzi budynki i multikulturowy tłum. Następnie widz wkracza w domowe środowisko – może przyjrzeć się codziennej rzeczywistości mieszkańców. Wystawę zamykają utopijne wizje miasta idealnego.

„Człowiek w Wielkim Mieście” to podróż przez 70 prac z Kolekcji Sztuki UniCredit. W ramach wystawy pokazywane będą malarstwo, fotografie, instalacje oraz cykl filmów dokumentalnych o miejskich realiach w São Paulo, Dubaju i Aralu. Ekspozycja ma podkreślać symbiotyczną zależność pomiędzy środowiskiem miejskim a jego mieszkańcami. Analizie poddawana jest przestrzeń miejska, jako odzwierciedlenie współczesnego życia.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na wynajemdomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Kolneńskidomy na sprzedaż powiat Zwoleńskimieszkania na sprzedaż gmina Legionowolokale użytkowe na wynajem gmina Sulęczynodomy na wynajem w Chyszówkachmieszkania na sprzedaż w Bieledomy na wynajem w Patkowie

Deweloperzy

);