Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czas na metro

2009-09-14

Czas na metro

Dwa lata temu rozpoczęła się akcja „Czas na metro”. Temat krakowskiego metra powrócił podczas obrad Rady Miasta.

Dwa lata temu rozpoczęła się akcja „Czas na metro”. Temat krakowskiego metra powrócił podczas obrad Rady Miasta.
 
W studium okres realizacji premetra w Krakowie przyjęto na lata 2014-2030 – czytamy w „Dzienniku Polskim”. Pierwszym krokiem ma być doprowadzenie do bezkolizyjnego pokonywania centrum miasta. W I etapie zaproponowano więc podziemną trasę wschód-zachód o długości ok. 4 km. Przebiegałaby ona od ronda Mogilskiego do ul. Królewskiej w rejonie jej skrzyżowania z ul. Kijowską – podaje gazeta.

Jeżeli byłyby decyzje miasta dotyczące budowy premetra i znalazłyby się na to środki, to prace przy I etapie mogłyby się rozpocząć za około 5 lat, a sama budowa pierwszej linii I etapu zajęłaby drugie tyle czasu. Autorzy studium oszacowali, że dwie pierwsze linie o długości 8,5 km kosztowałyby w sumie ok. 2,5 mld zł – pisze dalej „Dziennik Polski”. W najbliższym czasie mają zapaść decyzje w sprawie studium.

 

Źródło: „Dziennik Polski” 11.09.2009 | 2009-09-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat Stalowowolskidomy na sprzedaż powiat Miechowskimieszkania na wynajem gmina Mniówdomy na wynajem gmina Mokobodydomy na wynajem w Woźnikachmieszkania na wynajem w Dąbrówkachmieszkania na wynajem w Kolonia Partyzantów

Deweloperzy

);