Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czarny piątek w budownictwie

2012-04-23

Czarny piątek w budownictwie

W piątek 20 kwietnia indeks giełdowy WIG-Budownictwo osiągnął poziom najniższy od siedmiu lat.

W piątek 20 kwietnia indeks giełdowy WIG-Budownictwo osiągnął poziom najniższy od siedmiu lat. Niechlubny rekord pobiły także akcje przedsiębiorstwa Polimex-Mostotsal, które na Giełdzie Papierów Wartościowych obecne są od 15 lat. W tym przypadku spadek wyniósł 11,4 proc. Wśród największych firm branży budowlanej, które piątkowych notowań nie mogą zaliczyć do udanych, należy wymienić również grupę PBG SA, której akcje zanotowały 7,2 proc. spadek.

Oprócz firm z czołówki branży budowlanej, w piątek na wartości traciły także akcje mniejszych przedsiębiorstw związanych z sektorem budowlanym i deweloperskim, m.in. PBO Anioła, DSS, JHM Development.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdziałki do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łęczyckilokale użytkowe na wynajem powiat Ryckimieszkania na wynajem gmina Prostkidomy na wynajem gmina Białowieżadomy na wynajem w Ostrowitychmieszkania na sprzedaż w Wojtówcachdomy na sprzedaż w Potokach

Deweloperzy

);