Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Corius oddany

2012-01-13

Corius oddany

GTC przekazała do użytku trzeci biurowiec wchodzący w skład kompleksu Okęcie Business Park.

Spółka Globe Trade Centre oddała do użytku Corius – trzeci biurowiec wchodzący w skład stołecznego kompleksu Okęcie Business Park. Budynek liczy 8,84 tys. m kw. powierzchni biurowej, wynajętej w ponad 80 proc.

Okęcie Business Park to kompleks biznesowy położony w sąsiedztwie Lotniska Chopina w Warszawie. Pierwsze dwa budynki parku (Nothus i Zephirus) powstały w 2008 r. i są w pełni skomercjalizowane. Siedziby mają w nich m.in. Novo Nordisk, Avon, Moeller Electric i Mitsubishi.W budynku Corius niebawem znajdą się biura firm: EGIS, Pandora A/S oraz YES Airways. 

Generalnym wykonawcą budynku Corius była firma Unibep. Projekt architektoniczny powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Inwestycja jest w trakcie procedury uzyskiwania certyfikatu LEED.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat Bartoszyckimieszkania na wynajem powiat M. Bielsko-Białalokale użytkowe na sprzedaż gmina Ciasnamieszkania na wynajem gmina Słupnodomy na wynajem w Paszówmieszkania na wynajem w Wandynowiedomy na wynajem w Lubogoszczu

Deweloperzy

);