Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Corius oddany

2012-01-13

Corius oddany

GTC przekazała do użytku trzeci biurowiec wchodzący w skład kompleksu Okęcie Business Park.

Spółka Globe Trade Centre oddała do użytku Corius – trzeci biurowiec wchodzący w skład stołecznego kompleksu Okęcie Business Park. Budynek liczy 8,84 tys. m kw. powierzchni biurowej, wynajętej w ponad 80 proc.

Okęcie Business Park to kompleks biznesowy położony w sąsiedztwie Lotniska Chopina w Warszawie. Pierwsze dwa budynki parku (Nothus i Zephirus) powstały w 2008 r. i są w pełni skomercjalizowane. Siedziby mają w nich m.in. Novo Nordisk, Avon, Moeller Electric i Mitsubishi.W budynku Corius niebawem znajdą się biura firm: EGIS, Pandora A/S oraz YES Airways. 

Generalnym wykonawcą budynku Corius była firma Unibep. Projekt architektoniczny powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Inwestycja jest w trakcie procedury uzyskiwania certyfikatu LEED.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Białogardzkidomy na sprzedaż powiat Kazimierskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Zatormieszkania na sprzedaż gmina Winnicadomy na wynajem w Międzylesiumieszkania na sprzedaż w Dąbrówcedomy na wynajem w Budziszowie

Deweloperzy

);