Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Coraz więcej remontów w powiecie kłodzkim i świdnickim

2008-11-06

Coraz więcej remontów w powiecie kłodzkim i świdnickim

Drogowcy z Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei zakończyli budowę drugiego odcinka obwodnicy Nowej Rudy, którego koszt wyniósł ponad 50 mln zł.

Drogowcy z Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei zakończyli budowę drugiego odcinka obwodnicy Nowej Rudy, którego koszt wyniósł ponad 50 mln zł. Przeznaczono także 600 tys. zł na remont 100-metrowego odcinka drogi, który pozwala na ominięcie centrum Nowej Rudy. Nie są to jedyne inwestycje w tym rejonie – informuje „Gazeta Wrocławska”.
 
Jesienią rozpoczął się remont odcinka drogi krajowej nr 8 z Kłodzka do Boguszyna. W przyszłym roku natomiast mają zostać wykupione grunty pod budowę obwodnicy miasta. Szacowany koszt inwestycji wynosi ponad pół mld zł. Kłodzcy drogowcy wyremontowali także most w Długopolu-Zdroju, a do końca roku ma zostać wyremontowanych wiele dróg gminnych. Także w Świdnicy remonty drogowe są zakrojone na szeroką skalę. Jak czytamy dalej, w tym roku przeprowadzono remont placu Wolności, a także zmodernizowano ulicę Westerplatte.
 
W przyszłym roku drogowcy obu powiatów nie zamierzają zwolnić tempa. Kontynuowany będzie bowiem remont drogi z Polanicy-Zdroju do Wambierzyc, a Świdnica rozpocznie swoją największą inwestycję drogową – budowę drogi łączącej miasto z autostradą A4 – zapowiada gazeta.

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 5.11.2008 | 2008-11-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemmieszkania na zamianęinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Bieruńsko-Lędzińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Makowskidomy na sprzedaż gmina Gołczamieszkania na wynajem gmina Złotoryjadomy na wynajem w Leszniedomy na sprzedaż w Karwiniedomy na sprzedaż w Nacmierzu

Deweloperzy

);