Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Coraz więcej chętnych na ziemię

2007-03-14

Coraz więcej chętnych na ziemię

Z barometru "Rzeczpospolitej" wynika, że w ciągu minionego roku średnia cena działek pod zabudowę jednorodzinną wzrosła o 12 - 13 proc.

Z barometru "Rzeczpospolitej" wynika, że w ciągu minionego roku średnia cena działek pod zabudowę jednorodzinną wzrosła o 12 - 13 proc. Wygląda na to, że tempo zmian cen w najbliższym czasie wzrośnie. Prognozy mówią o podwyżkach w granicach 15 proc.

Rośnie zainteresowanie atrakcyjnie zlokalizowanymi działkami - czytamy. Ma na to niewątpliwie wpływ zbliżający się sezon budowlany. Mało jest jednak ofert terenów w pełni uzbrojonych, dlatego ceny takich nieruchomości idą w górę najszybciej. Coraz częściej poszukiwane są nie tylko place położone w obrębie miast, ale i znajdujące się w gminach otaczających duże aglomeracje, jeśli jest tam możliwość szybszego uzyskania pozwolenia na zabudowę i rozpoczęcia inwestycji jeszcze w tym roku.

Na ożywienie zainteresowania terenami pod zabudowę ma wpływ szybki w ostatnich dwóch latach wzrost cen mieszkań. Wiele rodzin decyduje się na budowę domu, aby w ten sposób rozwiązać swoje problemy lokalowe.

Źródło: "Rzeczpospolita", 12.03.2007 | 2007-03-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Katowicedomy na sprzedaż powiat Nowosądeckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Ciechocindomy na wynajem gmina Jarocindomy na sprzedaż w Przybychowiemieszkania na wynajem w Stopkamieszkania na sprzedaż w Klawkowo

Deweloperzy

);