Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Concordia Design

2011-05-27

Concordia Design

W budynku zabytkowej Starej Cegielni w Poznaniu powstanie Wielkopolskie Centrum Designu.

W budynku zabytkowej Starej Cegielni w Poznaniu trwają prace remontowe. Już w listopadzie właściciel obiektu firma Pro Design otworzy w nim Concordia Design - Wielkopolskie Centrum Designu. Koszt inwestycji to ponad 32 mln zł, w tym aż 60 proc. sumy pochodzi z funduszy unijnych.

Concordia Design ma być inkubatorem przedsiębiorczości, parkiem technologicznym a także miejscem wystawienniczym. W budynku znajdą się m.in. studia architektoniczne, projektowe, fotograficzne.

Przetarg na wykonanie projektu architektonicznego wygrała Pracownia Projektowa Mariusz Wrzeszcz. Generalnym wykonawcą robót budowlanych jest Mostostal Warszawa oddział Poznań.

Źródło: KRN.pl | 2011-05-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy do kupieniahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Strzelińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Suskimieszkania na sprzedaż gmina Gilowicelokale użytkowe na wynajem gmina Olszynadomy na wynajem w Chojtachmieszkania na sprzedaż w Brzeziudomy na wynajem w Karaś

Deweloperzy

);