Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Co zmienić we Wrzeszczu

2012-04-17

Co zmienić we Wrzeszczu

Rada jednej z gdańskich dzielnic zaprasza mieszkańców do zgłaszania propozycji inwestycji, spośród których wybrane zostaną priorytety na 2013 r.

Rada jednej z gdańskich dzielnic – Wrzeszcza Górnego – zaprasza mieszkańców do zgłaszania propozycji inwestycji, spośród których wybrane zostaną priorytety na 2013 r.

Propozycje mogą dotyczyć m.in. remontów obiektów małej architektury, zagospodarowania miejsc użyteczności publicznej (placów zabaw i terenów zielonych) czy tras rowerowych. Zgłaszać można tylko i wyłącznie tereny należące do gminy Gdańsk.

Wnioski składać można do 10 maja. 22 maja propozycje zostaną rozpatrzone przez radnych. Wybrane koncepcje rada Wrzeszcza zgłosi następnie do projektu przyszłorocznego budżetu miasta.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajeminne nieruchomości na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Białystokmieszkania na wynajem powiat Grójeckidomy na wynajem gmina Lubomialokale użytkowe na wynajem gmina Kulesze Kościelnedomy na sprzedaż w Rościcachmieszkania na wynajem w Sławatycze-Koloniimieszkania na sprzedaż w Kalinowie

Deweloperzy

);