Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Co Durban dał światu

2011-12-16

Co Durban dał światu

Ponad 190 krajów wyraziło zgodę na przyjęcie tzw. mapy drogowej, czyli planu dojścia do nowego globalnego porozumienia klimatycznego w 2015 r.

11 grudnia zakończyły się trwające prawie dwa tygodnie negocjacje w ramach 17. Konferencji Stron Konwencji Klimatycznej w Durbanie, w której uczestniczyli przedstawiciele państw wchodzących w skład ONZ. Ponad 190 krajów wyraziło zgodę na przyjęcie tzw. mapy drogowej, czyli planu dojścia do nowego globalnego porozumienia klimatycznego w 2015 r., które weszłoby w życie za 5 lat i obowiązywałoby wszystkie kraje.

Poza mapą w pakiecie zawartych porozumień uczestnicy konferencji przyjęli deklarację prowadzącą do przedłużenia na kolejny okres rozliczeniowy protokołu z Kioto (którego głównym założeniem jest redukcja emisji gazów wywołujących efekt cieplarniany). Zadecydowano także o szeregu rozwiązań, które mają wspierać adaptację do zmian klimatycznych, w tym m.in. zielony fundusz finansowy i wsparcie dla chroniących środowisko inwestycji w najuboższych krajach zagrożonych największymi zmianami klimatu.

Czytaj więcej newsów

Źródło: KRN.pl | 2011-12-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Toruńdomy na sprzedaż powiat M. Słupskdomy na wynajem gmina Żabia Wolamieszkania na sprzedaż gmina Bielicedomy na wynajem w Budach Mdzewskichmieszkania na sprzedaż w Trzebce-Perzynachmieszkania na sprzedaż w Świdnicy

Deweloperzy

);