Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Co Durban dał światu

2011-12-16

Co Durban dał światu

Ponad 190 krajów wyraziło zgodę na przyjęcie tzw. mapy drogowej, czyli planu dojścia do nowego globalnego porozumienia klimatycznego w 2015 r.

11 grudnia zakończyły się trwające prawie dwa tygodnie negocjacje w ramach 17. Konferencji Stron Konwencji Klimatycznej w Durbanie, w której uczestniczyli przedstawiciele państw wchodzących w skład ONZ. Ponad 190 krajów wyraziło zgodę na przyjęcie tzw. mapy drogowej, czyli planu dojścia do nowego globalnego porozumienia klimatycznego w 2015 r., które weszłoby w życie za 5 lat i obowiązywałoby wszystkie kraje.

Poza mapą w pakiecie zawartych porozumień uczestnicy konferencji przyjęli deklarację prowadzącą do przedłużenia na kolejny okres rozliczeniowy protokołu z Kioto (którego głównym założeniem jest redukcja emisji gazów wywołujących efekt cieplarniany). Zadecydowano także o szeregu rozwiązań, które mają wspierać adaptację do zmian klimatycznych, w tym m.in. zielony fundusz finansowy i wsparcie dla chroniących środowisko inwestycji w najuboższych krajach zagrożonych największymi zmianami klimatu.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Legionowskidomy na sprzedaż powiat Zamojskimieszkania na sprzedaż gmina Kaczorymieszkania na sprzedaż gmina Jakubówdomy na sprzedaż w Dobrzykowicachdomy na sprzedaż w Podsarniedomy na sprzedaż w Teodorowie

Deweloperzy

);