Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Cichy zabójca

2006-09-27

Cichy zabójca

Co roku na choroby, które wywołuje azbest, umiera w Polsce sto tysięcy ludzi.

Co roku na choroby, które wywołuje azbest, umiera w Polsce sto tysięcy ludzi. Chociaż od dziesięciu lat nie wolno stosować azbestu w budownictwie, to w naszych blokach i domach ciągle jest go mnóstwo. Nawet ponad 15 milionów ton.
Azbest uważano za doskonały środek izolacyjny i wyciszający, więc masowo wkładano go w ściany bloków z wielkiej płyty i w dachy domów, pokrytych tzw. eternitem. Najwięcej zostało go na Lubelszczyźnie i w Małopolsce.

Źródło: Radio ZET, 21.09.2006 | 2006-09-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemmieszkania do kupieniadomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Chrzanowskidomy na sprzedaż powiat Kraśnickimieszkania na wynajem gmina Dłutówmieszkania na sprzedaż gmina Rydułtowydomy na sprzedaż w Pawłówkudomy na sprzedaż w Nikodemowiemieszkania na sprzedaż w Ożynnik

Deweloperzy

);