Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Cichy zabójca

2006-09-27

Cichy zabójca

Co roku na choroby, które wywołuje azbest, umiera w Polsce sto tysięcy ludzi.

Co roku na choroby, które wywołuje azbest, umiera w Polsce sto tysięcy ludzi. Chociaż od dziesięciu lat nie wolno stosować azbestu w budownictwie, to w naszych blokach i domach ciągle jest go mnóstwo. Nawet ponad 15 milionów ton.
Azbest uważano za doskonały środek izolacyjny i wyciszający, więc masowo wkładano go w ściany bloków z wielkiej płyty i w dachy domów, pokrytych tzw. eternitem. Najwięcej zostało go na Lubelszczyźnie i w Małopolsce.

Źródło: Radio ZET, 21.09.2006 | 2006-09-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Miechowskilokale użytkowe na wynajem powiat Kraśnickilokale użytkowe na wynajem gmina Zwierzynmieszkania na wynajem gmina Makówdomy na sprzedaż w Sichowiemieszkania na sprzedaż w Andrychachmieszkania na sprzedaż w Korwinowie

Deweloperzy

);