Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Chorzów zyskuje inwestycje przed Euro 2012

2007-12-20

Chorzów zyskuje inwestycje przed Euro 2012

Rozegranie meczów mistrzostw Europy na Stadionie Śląskim nie jest jeszcze przesądzone, a mimo to już zwiększyło się zainteresowanie Chorzowem.

Rozegranie meczów mistrzostw Europy na Stadionie Śląskim nie jest jeszcze przesądzone, a mimo to już zwiększyło się zainteresowanie Chorzowem. W mieście pojawili się pierwsi inwestorzy, którzy chcą tu budować hotele i biurowce – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Jak dowiadujemy się z artykułu, niedawno sprzedana została działka przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Dąbrowskiego, którą przeznaczono pod budowę czterogwiazdkowego hotelu ze 150 pokojami. Do budowy hotelu przymierza się też Orbis, który kupił działkę przy Chopina, w pobliżu ulicy Katowickiej. Inwestorzy pytają także o inne lokalizacje. Miasto może im zaoferować kilka, w tym zabudowania zabytkowej Rzeźni, tereny przy Hucie Kościuszko czy działkę przy dawnym AKS-ie.

W mieście powstaną również nowe biurowce. Firma Metropolis Nieruchomości Komercyjne z Katowic kupiła dwa stare obiekty, które chce przerobić na biura o wysokim standardzie – dawny hotel robotniczy na rogu ulic Armii Krajowej i Dąbrowskiego, w którym powstanie biurowiec Panorama oraz opuszczony obiekt administracyjny Huty Batory, gdzie znajdzie się 2 tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowej – czytamy w Gazecie.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 18.12.2007 | 2007-12-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemkamienice na zamianęmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Łomżyńskidomy na wynajem powiat M. Tarnówdomy na sprzedaż gmina Mikołajki Pomorskiemieszkania na wynajem gmina Zambrówmieszkania na sprzedaż w Marianowiedomy na wynajem w Makowiscedomy na wynajem w Rudolfinie

Deweloperzy

);