Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Chińczycy bardzo chcą budować w Polsce

2008-08-19

Chińczycy bardzo chcą budować w Polsce

Minister sportu Mirosław Drzewiecki powiedział po powrocie z igrzysk, że chińskie firmy są bardzo zainteresowane realizacją inwestycji w ramach przygotowań do Euro 2012 w Polsce.

Minister sportu Mirosław Drzewiecki powiedział po powrocie z igrzysk, że chińskie firmy są bardzo zainteresowane realizacją inwestycji w ramach przygotowań do Euro 2012 w Polsce. Oferują o połowę niższe ceny. Także na budowę centralnego odcinka II nitki metra – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Dziennik przypomina, że 30 lipca władze Warszawy nie zaakceptowały wysokich kosztów budowy centralnego odcinka drugiej linii metra, zaproponowanych przez firmy uczestniczące w przetargu. Włodarze zamierzali przeznaczyć na ten cel około 2,8 mld zł. Oferty przedstawione przez trzy zainteresowane budową konsorcja były jednak ponad dwa razy wyższe.

Minister Drzewiecki deklaruje, że Chińczycy są bardzo zainteresowani tym, żeby wejść do Polski, a on zrobi wszystko, żeby taka możliwość była. - Wszystko będzie zależało od procedur przetargowych – dodał.

Źródło: „Rzeczpospolita" 19.08.2008 r. | 2008-08-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajemdomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Pleszewskimieszkania na sprzedaż powiat Przasnyskilokale użytkowe na wynajem gmina Kobylinmieszkania na sprzedaż gmina Wielichowodomy na sprzedaż w Aleksandrówcemieszkania na wynajem w Nataliniedomy na sprzedaż w Olszanach

Deweloperzy

);