Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Chętnych więcej niż ofert

2006-05-08

Chętnych więcej niż ofert

Popyt na mieszkania, zwłaszcza na małe i średnie, w dalszym ciągu przewyższa podaż

Popyt na mieszkania, zwłaszcza na małe i średnie, w dalszym ciągu przewyższa podaż – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Jednak ceny ostatnio rosną wolniej niż kilka miesięcy temu. Barometr „Rzeczpospolitej” pokazuje, że w ciągu minionego roku mieszkania na rynku wtórnym podrożały średnio o ponad 10 proc. Prognozy przewidują, że do wiosny 2007 r. ceny tego rodzaju nieruchomości mogą wzrosnąć o ponad 5 proc.
Podaż mieszkań używanych nadal nie jest duża. Między innymi dlatego, że stosunkowo mało oddaje się nowych budynków, a w rezultacie niewiele starych lokali trafia do obrotu wtórnego. Eksperci twierdzą, że podaż powinna zwiększyć zapowiedź Ministerstwa Finansów o planach wprowadzenia podatku 19 proc. od zysku przy sprzedaży mieszkania.

Źródło: „Rzeczpospolita” 02.05.2006 | 2006-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdziałki do kupieniamieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pilskimieszkania na wynajem powiat Białobrzeskimieszkania na wynajem gmina Świdnicalokale użytkowe na wynajem gmina Lędzinydomy na wynajem w Jarochachdomy na wynajem w Klwowiemieszkania na wynajem w Lipie

Deweloperzy

);