Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Chętnych więcej niż ofert

2006-05-08

Chętnych więcej niż ofert

Popyt na mieszkania, zwłaszcza na małe i średnie, w dalszym ciągu przewyższa podaż

Popyt na mieszkania, zwłaszcza na małe i średnie, w dalszym ciągu przewyższa podaż – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Jednak ceny ostatnio rosną wolniej niż kilka miesięcy temu. Barometr „Rzeczpospolitej” pokazuje, że w ciągu minionego roku mieszkania na rynku wtórnym podrożały średnio o ponad 10 proc. Prognozy przewidują, że do wiosny 2007 r. ceny tego rodzaju nieruchomości mogą wzrosnąć o ponad 5 proc.
Podaż mieszkań używanych nadal nie jest duża. Między innymi dlatego, że stosunkowo mało oddaje się nowych budynków, a w rezultacie niewiele starych lokali trafia do obrotu wtórnego. Eksperci twierdzą, że podaż powinna zwiększyć zapowiedź Ministerstwa Finansów o planach wprowadzenia podatku 19 proc. od zysku przy sprzedaży mieszkania.

Źródło: „Rzeczpospolita” 02.05.2006 | 2006-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki na sprzedażdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Bialskidomy na sprzedaż powiat Częstochowskimieszkania na wynajem gmina Otyńlokale użytkowe na wynajem gmina Kraszewicedomy na sprzedaż w Witów-Koloniimieszkania na wynajem w Łęczycydomy na wynajem w Kopaninie

Deweloperzy

);