Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ceny wynajmu w Moskwie spadają

2009-03-25

Ceny wynajmu w Moskwie spadają

W Moskwie kryzys odbił się znacznym zmniejszeniem cen wynajmowanych pomieszczeń. Ceny najmu spadły od 20 do 50 proc.

W Moskwie kryzys odbił się znacznym zmniejszeniem cen wynajmowanych pomieszczeń – donosi „Puls Biznesu”. Ceny najmu spadły od 20 do 50 proc.

Nadal – jak przed kryzysem – najdroższą ulicą pozostaje Stolesznikow Pierieułok, gdzie za metr kwadratowy wynajmowanego pomieszczenia trzeba zapłacić od 4,3 do 13,5 tys. dolarów – czytamy dalej. Opłaty za dzierżawę w innych prestiżowych miejscach – np. przy ulicy Twerskiej czy na Arbacie – są średnio 2-3 razy niższe. Z powodu kryzysu część firm zrezygnowała z wynajmowania lokali w najdroższych miejscach – dodaje „Puls Biznesu”. Większość jednak uzgodniła z właścicielami zmniejszenie opłat.
 

Źródło: „Puls Biznesu” 24.03.2009 | 2009-03-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na wynajemdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Tureckimieszkania na wynajem powiat Pajęczańskidomy na sprzedaż gmina Łańcutlokale użytkowe na sprzedaż gmina Grębkówdomy na wynajem w Żarnówcemieszkania na wynajem w Jasiowiedomy na sprzedaż w Danowskie

Deweloperzy

);