Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ceny nieruchomości rosły trochę wolniej

2007-01-04

Ceny nieruchomości rosły trochę wolniej

Ceny mieszkań w grudniu najbardziej rosły w Łodzi, Warszawie oraz Poznaniu. Najmniejszy wzrost zanotowano we Wrocławiu.

Ceny mieszkań w grudniu najbardziej rosły w Łodzi, Warszawie oraz Poznaniu. Najmniejszy wzrost zanotowano we Wrocławiu – czytamy w serwisie Interia.pl.

W Łodzi cena metra kwadratowego mieszkania wzrosła o 1,4 proc. w stosunku do ceny z listopada br. i wyniosła średnio 4 tys. 436 zł. W Warszawie odnotowano wzrost o 0,9 proc. – średnia cena m kw. wyniosła 7 tys. 354 zł. Ceny w Poznaniu wzrosły o 0,7 proc., za m kw. mieszkania trzeba było zapłacić średnio 4 tys. 356 zł.

Jak czytamy dalej, trochę wolniej rosły ceny w Krakowie, Trójmieście oraz we Wrocławiu - odpowiednio o 0,3 proc., 0,2 proc. oraz 0,1 proc. Średnio za metr kwadratowy mieszkania w Krakowie trzeba było zapłacić 7 tys. 201 zł, w Trójmieście 5 tys. 851 zł, a we Wrocławiu 6 tys. 648 zł.

Źródło: Interia.pl, 03.01.2007 | 2007-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Zgierskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Łódźdomy na sprzedaż gmina Piątekdomy na wynajem gmina Wierzchlasmieszkania na wynajem w Adamowiedomy na sprzedaż w Werpolumieszkania na wynajem w Łukanowicach

Deweloperzy

);