Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ceny mieszkań wzrosły o 25 procent

2006-07-07

Ceny mieszkań wzrosły o 25 procent

Ceny nowych mieszkań pną się w górę w rekordowym tempie.

Ceny nowych mieszkań pną się w górę w rekordowym tempie - czytamy w "Gazecie Prawnej". W Warszawie wzrosły od początku roku o 24 proc., a w Krakowie i Wrocławiu - o ponad 26 proc. W stolicy średnia cena metra kwadratowego wynosi obecnie ponad 6 tys. zł. To poziom odpowiadający cenom w 2000 roku w Madrycie. Hiszpanie doszli do niego po 15 latach obecności w Unii.

Jak twierdzi "Gazeta Prawna", w przyszłości za własny kąt będziemy płacić jeszcze więcej. Głównie dlatego, że nowych mieszkań na sprzedaż i wynajem przybywa niewiele. Drożejące lokale będą coraz mniej dostępne dla Polaków, ale nadal tanie dla zagranicznych klientów, którzy będą głównymi graczami na rynku.

Źródło: "Gazeta Prawna" 06.07.2006 | 2006-07-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości do kupieniakamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat Kępińskimieszkania na wynajem powiat Lęborskimieszkania na sprzedaż gmina Duklamieszkania na sprzedaż gmina Bałtówdomy na wynajem w Pasynkachdomy na sprzedaż w Anusiniemieszkania na wynajem w Mostach

Deweloperzy

);