Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Centrum Wrocławia nie dla kierowców

2010-05-17

Centrum Wrocławia nie dla kierowców

Do Euro 2012 większość ulic odchodzących od Rynku będzie przeznaczona wyłącznie do ruchu pieszego.

Władze Wrocławia chcą się pozbyć samochodów z centrum miasta. Do Euro 2012 większość ulic odchodzących od Rynku będzie przeznaczona wyłącznie do ruchu pieszego – informuje „Gazeta Wrocławska”.

Jako pierwsza zamknięta dla samochodów zostanie ulica Kuźnicza. Magistrat właśnie ogłosił przetarg na jej remont, który ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. Po modernizacji Kuźnicza ma stać się deptakiem. Pojawi się tutaj dużo zieleni i ławek, ulica zostanie też specjalnie oświetlona. W jej ślady pójdą także inne ulice w centrum miasta: Krupnicza, Ruska, św. Jadwigi, Oławska oraz most Piaskowy.
 
Władze miasta chcą wdrażać zmiany stopniowo. W tym celu planuje budowę wielopoziomowych parkingów w centrum, aby usprawnić komunikację. Pierwszy parking mieszczący 650 aut ma powstać już wkrótce w kompleksie Narodowego Forum Muzyki.
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 14.05.2010 | 2010-05-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy na wynajemgaraże na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Chojnickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sulęcińskilokale użytkowe na wynajem gmina Tucznomieszkania na sprzedaż gmina Milejewodomy na sprzedaż w Straszewiedomy na wynajem w Bolejnachdomy na sprzedaż w Breniku

Deweloperzy

);