Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Centrum Kopernika blisko ukończenia

2010-08-18

Centrum Kopernika blisko ukończenia

W Centrum Nauki Kopernik trwa montaż pierwszych instalacji. Jednocześnie wciąż prowadzone są prace wykończeniowe w budynku przy ul. Mokotowskiej 17.

Równolegle z ostatnimi pracami wykończeniowymi w Centrum Nauki Kopernik trwa montaż pierwszych instalacji. 30 lipca musiano przerwać montowanie instalacji ze względu na wciąż trwające prace budowlane. Jednak od tego czasu udało się już umieścić w Centrum kilka eksponatów.

Jest wśród nich Kot Margot, autorstwa amerykańskiego artysty Arthura Gansona. Instalacja ma ilustrować działanie wahadła chaotycznego. Innym eksponatem jest Icy bodies, zaprojektowany przez Shawna Laniego i przedstawiający zachowanie suchego lodu na powierzchni wody.

Pierwsza część Centrum zostanie otwarta dla publiczności jesienią. Jednak już teraz można zgłaszać się do testowania interaktywnego eksponatu Chat Bot. Wszystkie prace zakończą się latem 2011 roku wraz z otwarciem planetarium.

 

Źródło: KRN.pl | 2010-08-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Jarocińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Dąbrowa Górniczamieszkania na sprzedaż gmina Lubońmieszkania na sprzedaż gmina Żabia Woladomy na wynajem w Dzisnadomy na sprzedaż w Niemyje-Skłodydomy na sprzedaż w Piaskowie

Deweloperzy

);