Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Centrum finansowe w Sferze

2011-08-04

Centrum finansowe w Sferze

Bielska galeria stała się siedzibą spółki Cooper-Standard Automotive Polska.

Część biurowa Galerii Sfera w Bielsku Białej wzbogaciła się o nowego najemcę. Centrum księgowo-finansowe Cooper – Standard Automotive Polska wynajął powierzchnię 900 m kw.

Galeria Sfera powstała na terenach dawnej fabryki włókienniczej, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Inwestorem całego założenia jest spółka Bielsko Business Center 2.

Obok nowego najemcy, w budynku mają swoje siedziby także inne firmy związane z sektorem finansowym, w tym m.in. biuro rachunkowo – księgowe. Na terenie Galerii II będzie mieścił się Hotel Qubus oraz atrakcyjna część mieszkalna.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na wynajem powiat M. Opoledomy na sprzedaż powiat Mogileńskimieszkania na wynajem gmina Miastkowodomy na sprzedaż gmina Polkowicedomy na sprzedaż w Dąbkowicach Dolnychdomy na wynajem w Zajdachmieszkania na wynajem w Koprzywnicy

Deweloperzy

);