Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Cenna renowacja

2011-03-03

Cenna renowacja

W Jeleniej Górze – Cieplicach remontowane i modernizowane są, przy współfinansowaniu Unii Europejskiej, poklasztorne budynki.

W Jeleniej Górze – Cieplicach remontowane i modernizowane są, przy współfinansowaniu Unii Europejskiej, poklasztorne budynki.

Zespół zabytkowych zabudowań byłego klasztoru cystersów w Jeleniej Górze – Cieplicach był poddawany rozbudowom od XVI do XVIII wieku. Aktualnie przeprowadzana modernizacja została zlecona przez miasto Jelenia Góra, Kolegium Zakonu Pijarów oraz parafir rzymskokatolicką pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela – podaje „Puls Biznesu”. Wszystkie prace wykonywane są pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków i zostaną zakończone wiosną 2012 r. Inwestycja nadzorowana jest przez PM Group, a generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie Castellum z Wrocławia.
 
Całość projektu jest dofinansowywana w 70 proc. przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013. Pozostałą część dokłada miasto oraz partnerzy w zakresie odpowiadającym kosztom rewitalizacji ich własności. Władze miasta podkreślają, że posiadają duże doświadczenie w efektywnym pozyskiwaniu środków unijnych.

 

Źródło: „Puls Biznesu” | 2011-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat Człuchowskidomy na sprzedaż powiat Tomaszowskidomy na sprzedaż gmina Babiakmieszkania na sprzedaż gmina Szerzynydomy na sprzedaż w Gruszczyniedomy na sprzedaż w Goryszewiemieszkania na sprzedaż w Klonowej

Deweloperzy

);