Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

CDI zamierza zainwestować 100 mln euro w Poznaniu do 2012 r.

2007-12-19

CDI zamierza zainwestować 100 mln euro w Poznaniu do 2012 r.

Spółka Centrum Development & Investments S.A. – deweloper działający na rynku obiektów komercyjnych oraz zarządzający nieruchomościami, przedstawił nowy plan zabudowy centrum Poznania.

Spółka Centrum Development & Investments S.A. – deweloper działający na rynku obiektów komercyjnych oraz zarządzający nieruchomościami, przedstawił nowy plan zabudowy centrum Poznania. Obejmuje on rewitalizację Okrąglaka oraz projekt tzw. „Bramy Teatru” czyli zabudowy pierzei ul. 27 Grudnia na odcinku od Okrąglaka do budynku Arkadii przy ul. 3 Maja – informuje portal bankier.pl.

Koszt całej inwestycji wyniesie 100 mln euro. CDI planuje rozpoczęcie prac przy rewitalizacji budynku Okrąglaka jeszcze w 2008 roku – czytamy dalej. Powierzchnia całkowita planowanej nowej zabudowy wraz z Okrąglakiem w funkcji biurowej wyniesie 50 tys. m kw. Wielofunkcyjny program inwestycji przewiduje 17 000 m kw. powierzchni handlowo-usługowej, 6 000 m kw. powierzchni biurowych w Okrąglaku, 12 500 m kw. powierzchni biurowo-mieszkalnych oraz dwupoziomowy podziemny parking na 250 stanowisk.

Jak podaje portal, przygotowany przez CDI plan uwzględnia specyfikę miasta, jego historię, analizę urbanistyczną i oddziaływanie na rozwój całego centrum. Efektem tej inwestycji będą nowoczesne powierzchnie biurowe oraz mieszkalne, a także obiekty handlowo-usługowe otwarte na przestrzeń ulicy, które doskonale uzupełnią krajobraz centrum Poznania.

Źródło: bankier.pl 17.12.2007 | 2007-12-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadomy na zamianęhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Ostrowskimieszkania na wynajem powiat M. Radommieszkania na wynajem gmina Gogolinlokale użytkowe na wynajem gmina Borzechówmieszkania na wynajem w Pilwiedomy na wynajem w Rysiowicachmieszkania na wynajem w Głowach

Deweloperzy

);