Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

CBRE przejęła CBRE-PI Performance

2011-06-06

CBRE przejęła CBRE-PI Performance

Firma CB Richard Ellis Group, Inc. (CBRE) ogłosiła dziś przejęcie CBRE-PI Performance.

Firma CB Richard Ellis Group, Inc. (CBRE) ogłosiła dziś przejęcie CBRE-PI Performance, swojego biura stowarzyszonego w Szwajcarii.

Firma CBRE-PI Performance powstała w 1997 r. i jest jedyną na rynku szwajcarskim firmą oferującą pełen zakres usług na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma współpracowała z CBRE jako biuro stowarzyszone od 2004 r. 

 

Czytaj więcej newsów

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat Sierpeckidomy na sprzedaż powiat Ostrowieckidomy na sprzedaż gmina Liniewolokale użytkowe na wynajem gmina Płoskiniamieszkania na wynajem w Kopańcudomy na wynajem w Gęsiniemieszkania na sprzedaż w Pilczycy

Deweloperzy

);