Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Cathedral Plaza Office do zburzenia

2011-07-14

Cathedral Plaza Office do zburzenia

Sąd apelacyjny Suceava, jednej z dzielnic Bukaresztu, uznał że obiekt wzniesiono niezgodnie z prawem.

Rzymskokatolicka archidiecezja w Bukareszcie zwróciła się z prośbą o zburzenie 19-piętrowego Cathedral Plaza Office po tym, jak uprawomocnił się wyrok sądu apelacyjnego Suceava w Bukareszcie - czytamy w „Romanian Times”.

Sędziowie uznali, że inwestycja została zrealizowana niezgodnie z prawem, zbyt blisko istniejącego kościoła. Decyzja o anulowaniu pozwolenia na budowę jest definitywna i nieodwołalna.

Kontrowersję wzbudza fakt, że inwestor Cathedral Office – spółka Millennium Building Development – sprzedała biurowiec brytyjskiemu funduszowi inwestycyjnemu w maju 2011 r. za kwotę 70 mln euro. Co więcej większość powierzchni jest już wynajęta. Deweloper uznał, że decyzja sądu jest „niezwykle opóźniona”. Sprawa ma zostać skierowana do sądu międzynarodowego - poinformowała gazeta.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Romanian Times", 13.07.2011 r. | 2011-07-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedażdomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Malborskidomy na wynajem powiat Ostrowieckimieszkania na wynajem gmina Żarymieszkania na wynajem gmina Walimmieszkania na wynajem w Lubinowiedomy na sprzedaż w Sokulemieszkania na wynajem w Jantar-Leśniczówka

Deweloperzy

);