Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Burzą Adrię, zbudują biurowiec

2009-02-18

Burzą Adrię, zbudują biurowiec

Wnętrze restauracji Adria jest ogałacane z tapet i wykładzin. Na miejscu restauracji targi chcą rozbudować swój biurowiec.

Wnętrze restauracji Adria jest ogałacane z tapet i wykładzin. Na miejscu restauracji targi chcą rozbudować swój biurowiec – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Budynek, w którym mieściła się restauracja, spółka Adria dzierżawiła od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi postanowiły jednak zagospodarować ten teren inaczej. Na działce ma powstać przeszklony biurowiec MTP połączony z istniejącym Centrum Targowym i holem wejściowym targów. Samo Centrum Targowe ma przejść gruntowny remont i zyskać nową fasadę. Na początku lutego Międzynarodowe Targi Poznańskie wynajęły ekipę, która ma wyburzyć budynek – czytamy dalej. Obecnie w budynku usuwana jest boazeria, wykładziny, posadzki i instalacje wodne. Dopiero w połowie lutego ruszy wyburzanie ścian zewnętrznych. Firma wystąpiła już do miasta z prośbą o zajęcie chodnika.

Autorem projektu rozbudowy budynku jest poznańskie studio architektów ADS – informuje „Gazeta Wyborcza”. Prace zostały rozłożone na trzy lata i powinny zakończyć się w 2011 r.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 4.02.2009 | 2009-02-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice do kupieniagaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Łosickidomy na wynajem powiat Gorzowskidomy na wynajem gmina Tarnów Opolskidomy na sprzedaż gmina Cieszanówdomy na sprzedaż w Kunowiemieszkania na sprzedaż w Posadziedomy na sprzedaż w Wojny-Szubach Szlacheckch

Deweloperzy

);