Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budują Park Technologiczny

2011-11-09

Budują Park Technologiczny

Podpisano kontrakt na wykonanie infrastruktury Skawińskiego Obszaru Gospodarczego.

Podpisano kontrakt na budowę infrastruktury Skawińskiego Obszaru Gospodarczego (SOG) – czytamy w serwisie wnp.pl. Na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy Skawina prace w formule „projektuj i buduj” wykona Skanska.

Umowa przewiduje uzbrojenie obszaru w sieci wodociągowe, kanalizacyjne, sanitarne, energetyczne oraz teleinformatyczne. Wykonane zostaną także drogi wewnętrzne na terenie Parku Technologicznego SOG. Wartość kontraktu wynosi ok. 24 mln zł.

Skawiński park technologiczny zajmuje atrakcyjny teren o powierzchni ponad 50 ha. Znajduje się on na nieczynnym składowisku odpadów paleniskowych pochodzących z Elektrowni „Skawina”, które eksploatowano w latach 1964 1975. Rozwój infrastruktury technicznej i komunikacyjnej na terenie SOG ma na celu podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej miasta i przyciągnięcie do niego przedsiębiorców z sektorów m.in. przemysłowo-produkcyjnego oraz badawczo-rozwojowego.
 

Źródło: wnp.pl | 2011-11-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęhale i magazyny do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Limanowskidomy na wynajem powiat Trzebnickidomy na wynajem gmina Jejkowicedomy na sprzedaż gmina Gościeradówdomy na wynajem w Buczkudomy na wynajem w Żabicachdomy na sprzedaż w Topoli Szlacheckiej

Deweloperzy

);