Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowniczy polskiego sportu

2011-11-18

Budowniczy polskiego sportu

Podczas uroczystej gali w stolicy, Kraków został uhonorowany statuetką za zaangażowanie w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Podczas gali finałowej „Budowniczy Polskiego Sportu”, która odbyła się 15 listopada w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, w ręce Krzysztofa Kowala, dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej, została wręczona statuetka „Budowniczego Polskiego Sportu” dla Krakowa. Nagrodę przyznano w ramach konkursu będącego elementem programu „Budujemy sportową Polskę” pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich, Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz marszałków województw.

Wyróżnienie przyznawane jest firmom oraz samorządom, które poprzez swoje działania promocyjne oraz inwestycyjne przyczyniają się do rozwoju w nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Konkurs „Budowniczy Polskiego Sportu” jest jedynym, w którym w sposób kompleksowy analizuje się wymienione przedsięwzięcia.

Podczas gali Jackowi Majchrowskiemu, Prezydentowi Miasta Krakowa, przyznano również certyfikat za wsparcie Fundacji Stamma, która zajmuje się propagowaniem i upowszechnianiem idei sportu.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Krosnolokale użytkowe na wynajem powiat Kazimierskidomy na sprzedaż gmina Wilkołazmieszkania na wynajem gmina Chocianówmieszkania na sprzedaż w Polanicy-Zdrojudomy na sprzedaż w Rychnowiemieszkania na sprzedaż w Ortel Królewski Drugi

Deweloperzy

);