Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowniczy polskiego sportu

2011-11-18

Budowniczy polskiego sportu

Podczas uroczystej gali w stolicy, Kraków został uhonorowany statuetką za zaangażowanie w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Podczas gali finałowej „Budowniczy Polskiego Sportu”, która odbyła się 15 listopada w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, w ręce Krzysztofa Kowala, dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej, została wręczona statuetka „Budowniczego Polskiego Sportu” dla Krakowa. Nagrodę przyznano w ramach konkursu będącego elementem programu „Budujemy sportową Polskę” pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich, Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz marszałków województw.

Wyróżnienie przyznawane jest firmom oraz samorządom, które poprzez swoje działania promocyjne oraz inwestycyjne przyczyniają się do rozwoju w nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Konkurs „Budowniczy Polskiego Sportu” jest jedynym, w którym w sposób kompleksowy analizuje się wymienione przedsięwzięcia.

Podczas gali Jackowi Majchrowskiemu, Prezydentowi Miasta Krakowa, przyznano również certyfikat za wsparcie Fundacji Stamma, która zajmuje się propagowaniem i upowszechnianiem idei sportu.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Ropczycko-Sędziszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Drawskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Deszcznomieszkania na wynajem gmina Rachaniemieszkania na sprzedaż w Świerkachmieszkania na wynajem w Dąbrowicydomy na sprzedaż w Giedyle

Deweloperzy

);