Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budownictwo bez barier

2011-09-15

Budownictwo bez barier

Trwa nabór do konkursu na obiekty budowlane dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Trwa nabór do V edycji konkursu architektonicznego „Kraków bez barier”. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie i promocja budownictwa dostępnego dla wszystkich, z uwzględnieniem potrzeb osób starszych, z niepełnosprawnością ruchową i rodziców z wózkami. Organizatorami konkursu są Urząd Miasta Krakowa oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone obiekty budowlane kwalifikujące się do jednej z czterech kategorii: budynki użyteczności publicznej, mieszkalne, przestrzeń publiczna oraz obiekty i przestrzenie zabytkowe. Osobno nagradzane będą: kompleksowość zastosowanych rozwiązań orazr ozwiązania przystosowawcze. Wygraną w konkursie jest tablica okolicznościowa, dyplom oraz roczne prawo do używania logo „Kraków bez barier” w materiałach promocyjnych oraz na papierze firmowym.

Zgłoszenia do konkursu mogą składać osoby fizyczne, związki, stowarzyszenia i instytucje, osobiście w Centrum Integracja Kraków przy ul. Piłsudskiego 6 lub drogą elektroniczną na adres: krakow@integracja.org. Termin przyjmowania wniosków upływa 7 października.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianękamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Poznańskidomy na sprzedaż powiat Częstochowskidomy na sprzedaż gmina Strzelce Krajeńskiemieszkania na wynajem gmina Gorzkowicedomy na sprzedaż w Stanisławowiemieszkania na wynajem w Okońdomy na wynajem w Rybieńcu

Deweloperzy

);