Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowlańcy pilnie poszukiwani

2007-08-10

Budowlańcy pilnie poszukiwani

W śląskich urzędach coraz częściej liczba ofert pracy jest większa niż chętnych do jej podjęcia. Dotyczy to, rzecz jasna, wybranych zawodów, ale liczba tych ostatnich stale rośnie.

Jak poinformował Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, w śląskich urzędach coraz częściej liczba ofert pracy jest większa niż chętnych do jej podjęcia. Dotyczy to, rzecz jasna, wybranych zawodów, ale liczba tych ostatnich stale rośnie. Szacuje się, że deficyt wykwalifikowanych pracowników dotyka obecnie aż jednej czwartej wszystkich sklasyfikowanych zawodów. Z danych WUP wynika, że największe jest zapotrzebowanie na pracowników budowlanych (m.in. zbrojarzy, tynkarzy, brukarzy, monterów, cieśli) oraz operatorów sprzętu budowlanego. Coraz bardziej odczuwany jest też brak zawodowych kierowców, zwłaszcza tych z uprawnieniami do prowadzenia autobusów, ciężarówek czy wózków jezdniowych.

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach | 2007-08-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadziałki na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Goleniowskilokale użytkowe na wynajem powiat Tarnogórskimieszkania na wynajem gmina Oławadomy na sprzedaż gmina Grodkówmieszkania na sprzedaż w Topoledomy na wynajem w Świeszyniemieszkania na sprzedaż w Bogumiłach

Deweloperzy

);