Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa Roku 2006

2007-07-05

Budowa Roku 2006

Już po raz 17 najlepsze inwestycje budowlane oddane w minionym roku zostały uhonorowane tytułem „Budowy Roku”. Nagrody, uważane powszechnie za jedne z najbardziej prestiżowych na polskim rynku, przyznawane są „wyróżniającym się obiektom budowlanym” w 7 kategoriach.

Już po raz 17 najlepsze inwestycje budowlane oddane w minionym roku zostały uhonorowane tytułem „Budowy Roku”. Nagrody, uważane powszechnie za jedne z najbardziej prestiżowych na polskim rynku, przyznawane są „wyróżniającym się obiektom budowlanym” w 7 kategoriach.

W tegorocznej, edycji konkursu tytuł „Budowy Roku 2006" (nagroda I stopnia) w kategorii „budownictwa mieszkalnego” otrzymały: budynek wielorodzinny Eko-Park przy ul. Chodkiewicza w Warszawie, zrealizowany przez Mostostal Warszawa dla spółki Eko-Park SA, Osiedle Europejskie (etapy V i VI) budowane w Krakowie przez firmę Warbud SA dla Novo Maaru oraz zespół mieszkaniowo-usługowy Redłowska Kaskada w Gdyni (firma Allcon). Oprócz tego nagrodzono kielecką siedzibę firmy Kolporter (kategoria „budynki biurowe”), budowę drogowej trasy średnicowej w Katowicach, centrum szkoleniowo-marketingowe w Komornikach, gmach dydaktyczno-naukowy „C" Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Aulę Nową poznańskiej Akademii Muzycznej.

W kategorii „budynków mieszkalnych” nagrody II stopnia przyznano trzem inwestycjom: warszawskiemu Green House New Generation (firma Budizol SA) oraz budynkowi mieszkalno-usługowemu zrealizowanemu przez Edbud przy ul. Wańkowicza w Warszawie, a także kompleksowi apartamentowemu Nowa Lastadia w Gdańsku (firma Invest Komfort SA).

Konkurs o tytuł „Budowy Roku” jest organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa od 1991 roku. Inwestorzy bądź generalni wykonawcy mogą zgłaszać do konkursu obiekty zarówno nowe, jak i odbudowane bądź przebudowane. Kryteria ocena inwestycji obejmują m.in.: jakość wykonania, organizację budowy i czas jej trwania, rozwiązania techniczno-technologiczne wykorzystane przy realizacji, formę finansowania inwestycji, a także bezpieczeństwo pracy oraz wpływ obiektu na środowisko i gospodarkę regionu.

Źródło: KRN.pl | 2007-07-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na zamianędomy na wynajem powiat Kępińskimieszkania na wynajem powiat Myślenickidomy na wynajem gmina Łowiczdomy na wynajem gmina M. Kaliszdomy na sprzedaż w Dębedomy na wynajem w Stobniedomy na wynajem w Mielnie

Deweloperzy

);