Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa Roku 2006

2007-07-05

Budowa Roku 2006

Już po raz 17 najlepsze inwestycje budowlane oddane w minionym roku zostały uhonorowane tytułem „Budowy Roku”. Nagrody, uważane powszechnie za jedne z najbardziej prestiżowych na polskim rynku, przyznawane są „wyróżniającym się obiektom budowlanym” w 7 kategoriach.

Już po raz 17 najlepsze inwestycje budowlane oddane w minionym roku zostały uhonorowane tytułem „Budowy Roku”. Nagrody, uważane powszechnie za jedne z najbardziej prestiżowych na polskim rynku, przyznawane są „wyróżniającym się obiektom budowlanym” w 7 kategoriach.

W tegorocznej, edycji konkursu tytuł „Budowy Roku 2006" (nagroda I stopnia) w kategorii „budownictwa mieszkalnego” otrzymały: budynek wielorodzinny Eko-Park przy ul. Chodkiewicza w Warszawie, zrealizowany przez Mostostal Warszawa dla spółki Eko-Park SA, Osiedle Europejskie (etapy V i VI) budowane w Krakowie przez firmę Warbud SA dla Novo Maaru oraz zespół mieszkaniowo-usługowy Redłowska Kaskada w Gdyni (firma Allcon). Oprócz tego nagrodzono kielecką siedzibę firmy Kolporter (kategoria „budynki biurowe”), budowę drogowej trasy średnicowej w Katowicach, centrum szkoleniowo-marketingowe w Komornikach, gmach dydaktyczno-naukowy „C" Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Aulę Nową poznańskiej Akademii Muzycznej.

W kategorii „budynków mieszkalnych” nagrody II stopnia przyznano trzem inwestycjom: warszawskiemu Green House New Generation (firma Budizol SA) oraz budynkowi mieszkalno-usługowemu zrealizowanemu przez Edbud przy ul. Wańkowicza w Warszawie, a także kompleksowi apartamentowemu Nowa Lastadia w Gdańsku (firma Invest Komfort SA).

Konkurs o tytuł „Budowy Roku” jest organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa od 1991 roku. Inwestorzy bądź generalni wykonawcy mogą zgłaszać do konkursu obiekty zarówno nowe, jak i odbudowane bądź przebudowane. Kryteria ocena inwestycji obejmują m.in.: jakość wykonania, organizację budowy i czas jej trwania, rozwiązania techniczno-technologiczne wykorzystane przy realizacji, formę finansowania inwestycji, a także bezpieczeństwo pracy oraz wpływ obiektu na środowisko i gospodarkę regionu.

Źródło: KRN.pl | 2007-07-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Strzyżowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zambrowskidomy na wynajem gmina Krajenkalokale użytkowe na sprzedaż gmina Drzycimmieszkania na wynajem w Wilczkowice Średniedomy na sprzedaż w Zatomie Nowymdomy na wynajem w Możdżanowie

Deweloperzy

);