Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa galerii handlowej i hotelu

2011-08-01

Budowa galerii handlowej i hotelu

W centrum Brzegu powstaje nowoczesny kompleks handlowo-hotelowy. Hotel ma być gotowy za dwa lata.

Do końca października mają zostać wylane fundamenty i ruszy budowa budynku i parkingu – czytamy w „Nowej Trybunie Opolskie”. Otwarcie galerii planowane jest na marzec przyszłego roku. Centrum handlowe ma składać się z jednej dużej hali i kilkudziesięciu mniejszych sklepów o łącznej powierzchni 3,5 tys. m kw.

Część hotelowa będzie się mieścić w drugim budynku kompleksu, zapewni 82 miejsca noclegowe. Prace przy budowie hotelu mają ruszyć w przyszłym roku, a jego otwarcie zaplanowano na marzec 2013 r.

Inwestycja będzie kosztować ok. 25 mln zł, a powstanie w miejscu, na którym wcześniej mieściły się ogródki działkowe i ruiny parterowej kamienicy.
 

Źródło: „Nowa Trybuna Opolska” 29.07.2011 | 2011-08-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Starogardzkilokale użytkowe na wynajem powiat Kłobuckimieszkania na sprzedaż gmina Wólkadomy na wynajem gmina Granowodomy na wynajem w Honiatyczachmieszkania na sprzedaż w Szydłowiedomy na sprzedaż w Obórkach

Deweloperzy

);