Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa Futura Park w Modlniczce

2010-09-29

Budowa Futura Park w Modlniczce

Już 6 października ruszą pracę przy budowie Futura Park, pierwszego budynku, który będzie łączył centrum handlowe z wyprzedażą (outletem).

Już 6 października ruszą pracę przy budowie Futura Park, pierwszego budynku, który będzie łączył centrum handlowe z wyprzedażą (outletem) - donosi „Gazeta Krakowska".

Jak zapowiadają inwestorzy pierwsze zakupy będzie można zrobić już w listopadzie 2011 r. Wójt gminy Wielka Wieś, gdzie powstanie Futura Park szacuje, że zyski dla gminy z tytułu podatku od nieruchomości wyniosą ok. 1 mln zł rocznie.

Cała inwestycja kosztować będzie firmę Neinver ok. 76 milionów euro. Budynek o powierzchni 42 tys. m kw. usytuowany będzie przy ul. Krakowskiej tuż obok wjazdu na autostradę A4. W jego skład wejdzie ok. 120 sklepów, przewiduje się wydzielenie 1400 miejsc parkingowych.

Źródło: „Gazeta Krakowska" 27.09.2010 | 2010-09-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania na zamianędomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Białystoklokale użytkowe na wynajem powiat M. Gliwicelokale użytkowe na wynajem gmina Gubindomy na sprzedaż gmina Bytówdomy na sprzedaż w Grodziskudomy na wynajem w Nowej Górzemieszkania na wynajem w Faszcze

Deweloperzy

);